Czy kiedykolwiek chciałeś/aś tworzyć rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi? Z nami możesz na co dzień mierzyć się z tym wyzwaniem i dostarczać oprogramowanie dla największych banków w Polsce!

Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym - m.in. Santander, mBank, PKO BP, Credit Agricole czy Millennium - z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Testera oprogramowania i wsparcia serwisu!

KLUCZOWE ZADANIA

  • zarządzanie błędami
  • I linia wsparcia serwisowego
  • stała współpraca z różnymi zespołami realizacyjnymi w ramach projektu
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • analiza dokumentacji projektowej i przygotowywanie scenariuszy testów funkcjonalnych
  • utrzymywanie istniejących oraz przygotowywanie nowych scenariuszy testów regresyjnych
  • wykrywanie i zgłaszanie błędów, monitorowanie postępów ich naprawiania oraz przeprowadzanie retestów poprawek
  • terminowa realizacja testów zgodnie z harmonogramami

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI

  • masz minimum pół roku doświadczenia na stanowisku Testera Oprogramowania, mile widziane doświadczenia związane ze wsparciem serwisu
  • jesteś osobą komunikatywną i dobrze odnajdujesz się w kontakcie z klientem
  • Twoją mocną stroną jest umiejętność analitycznego myślenia
  • dobrze znasz standardy testowe (mile widziany certyfikat ISTQB), cykl życia rozwoju oprogramowania, potrafisz tworzyć scenariusze i przypadki testowe
  • korzystałeś/aś z narzędzi takich jak: Jira, Splunk, Postman, SoapUI, SQL
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • jesteś samodzielny/a i szybko adaptujesz się do nowych warunków oraz zmian technologicznych

CO CIĘ CZEKA PO DOŁĄCZENIU DO CONSDATY?

  • jasne ścieżki kariery, regularny feedback i stałe wsparcie od Chapter Leader'a
  • dodatkowy rozwój w ramach Chapteru QA (więcej informacji o chapterach tutaj)
  • pomoc od doświadczonego mentora na czas wdrożenia
  • praca w Scrumie
  • wspólne inicjatywy, w które może zaangażować się każdy - blog techniczny, Consdathon, Consdata Tech, rywalizacje sportowe, integracje i konkursy firmowe, wyjścia zespołowe
  • korzystanie z Linuxa i narzędzi usprawniających pracę - IntelliJ Ultimate, JIRA, Confluence
  • wyzwania techniczne pojawiające się ze względu na szybki rozwój sektora bankowego
  • możliwość łączenia pracy z domu i z biura lub realizowania zadań 100% zdalnie
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • indywidualny budżet szkoleniowy + budżet na wyjścia zespołowe
  • ubezpieczenie grupowe, kafeteria, dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej Luxmed, karty Multisport Plus oraz do indywidualnych lekcji języka angielskiego
  • w biurze w Poznaniu: biblioteczka techniczna, PS4, piłkarzyki, stół do ping-ponga

REKRUTACJA

przesłanie CV → spotkanie grupowe (online) z zadaniem → spotkanie (online) z osobą techniczną → decyzja o podjęciu współpracy

Z uwagi na dużą liczbę aplikacji, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dlaczego warto u nas pracować?

Dbamy o Twoje zdrowie

Możesz skorzystać z dofinansowania do pakietu prywatnej opieki medycznej w Luxmedzie. Dbamy też o zachowanie work-life balance, bo wiemy, że odpoczynek jest tak samo ważny jak praca.

Dbamy o Twoją kondycję

Wszystkim miłośnikom aktywnego trybu życia zapewniamy dofinansowanie do Karty Multisport Plus, a także mnóstwo wrażeń podczas grupowych rywalizacji biegowych i rowerowych.

Wspólne inicjatywy

Spotykamy się na imprezach i wyjazdach firmowych, mamy też mnóstwo ciekawych inicjatyw wewnętrznych, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Ubezpieczenie grupowe

Możesz skorzystać ze zniżek  na ubezpieczenie grupowe zabezpieczając przyszłość swoją i swoich bliskich.

System kafeteryjny

U nas możesz skorzystać z pakietu świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym - Ty zdecydujesz na co wydasz pieniądze

Specjalizacja

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla sektora bankowego - jeśli posiadasz konto w jednym z największych banków w Polsce, to prawdopodobnie korzystałeś już z naszych produktów.

Partnerskie podejście

Cenimy długofalowe relacje - zarówno z naszymi Pracownikami, Współpracownikami, jak i Klientami. Dbamy o partnerskie podejście w zakresie świadczonych usług oraz indywidualnych warunków pracy.

K9Office
Consdata S.A.
ul. Krysiewicza 9/14
61-825 Poznań
Polska

Tel.:+48 61 41 51 000

NIP: 7822261960
Regon: 634422180

Pozostań w kontakcie

Zrozumiałem